piątek, 17 marca 2017

Takie tam..

Nie chce mi się pisać bloga, robić zdjęć, zaglądać do internetu... Jakiś przesyt mam i jest mi dobrze z ograniczoną ilością informacji. :-)))
Tego postu też by nie było, ale życie kazało porobić fotki,;-) więc porobiłam i pokazuję, mniej by pokazać a bardziej by napisać, że wszystko u nas ok, że cieszymy się spokojem domku rodzinnego, naszymi małymi i dużymi sprawami, słoneczkiem za oknem, ludźmi których Pan Bóg stawia na naszej drodze, tym, że niczego nam nie brakuje, tym, że dostaliśmy od życia i tak dużo więcej niż zasługujemy, tym, że dane jest nam odczuwać, że wszystko jest w rękach Tego który kocha swoje stworzenie... Jest dobrze, bo zawsze jest za co dziękować Bogu, a wszystko inne, to tylko pyłki kurzu które wiatr przynosi i wiatr tak samo zabiera...
No to teraz fotki. Robię troszkę tego i owego, wciaż w czymś dłubię, raz z większym, raz mniejszym skutkiem pozytywnym, ale jakoś nie chce mi się tego wszystkiego już pokazywać, bo uwierzcie mi, cokolwiek bym ja tu nie pokazała, wszystko to już było, już ktoś zrobił (nawet dużo lepiej ode mnie), już ktoś pokazał... :-)))
Pokażę dziś jednak chustę z czapką, pisankę i bułeczki mniamki...


Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie!

4 komentarze:

 1. Piękności i smaczności :-)
  Pozdrawiam
  Hania z chłopakami

  OdpowiedzUsuń
 2. I ja nie raz odczułam przesyt informacji i wątpliwości dotyczące sensu prowadzenia bloga. :) Myślę, że czasami przerwa w obcowaniu z siecią dobrze robi. Jak odstawi się to medium na trochę, to można za nim czasem nawet ciut zatęsknić. ;) Podziwiam Twój talent do dziergania i łączenia kolorów.
  Pozdrawiam serdecznie :)
  ⚶  Palmette  ⚶

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Kochana. Z kolorami, to akurat nie problem, to to taka już gotowa włóczka była kupiona. Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń