wtorek, 8 maja 2018

Odkurzanie...

Zaglądam na bloga a tu jakieś komentarze typu spam. No to, już tak być nie może, trzeba od czasu do czasu coś dodać, by wiadomo było, że tu jeszcze ktoś żyje i sprząta! :-)))
A więc, co tu mądrego napisać?
Obawiam się, że jedynie potrafię mądrze pomilczeć. :-)
A więc pokażę Wam troszkę co ostatnio porabiałam.
Niech będzie na początek pudełko które powstało z plastykowego pudełka po jogurcie.

No, na początek wystarczy. Zobaczymy czy ktoś jeszcze prócz spamowiczów tutaj zagląda. :-)))

10 komentarzy:

 1. Wiesz Kajko, mało mnie na swoim blogu.Nic już tam nie pokazuję,a co za tym idzie rzadziej zaglądam na inne zapisane blogi. Jednak jak widać czasem zatęsknię 😊. Nowa odsłona plastikowego pudełka wyszła Ci rewelacyjnie. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie, mamy to samo, też mi się nie bardzo chce, a właściwie, bardzo mi się nie chce. Ale jak widać, jak się długo nie zagląda, to się inny panoszą i spamują. Rozumiem na jakiś blogach gdzie dużo ludzi odwiedza, ale tu? Przecież najwięcej tu przeciągu. :-) Jaką więc korzyść mają upychając tutaj adresy jakiś stron, nie kumam. Dlatego czasami coś skrobnę. Na przekór. :-) Eli, dzięki, że zaglądasz! Buziaki!

   Usuń
 2. Kajeczko, fajnie, że pokazałaś to piękne COŚ z niczego! Suuuper!!! I częściej wpadaj, bo ja bardzo lubię Twoje prace!
  Buziaki!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. PETARDA!!! Podoba mi się bardzo, bardzo :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jajo cudne, ale odnoszę wrażenie, że zbyt mocno przejęłaś się tym milczeniem, bo cisza nastała baaaardzo milkliwa... ;))) Uściski serdeczne przesyłam

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej Kasiu, dzięki serdeczne! Cisza uzasadniona bardzo, bo bardzo mi się już nie chcę blogować. Zmęczenie materiału, starość czy coś tam jeszcze, sama nie wiem, ale najwięcej chyba..,sił mi brak. Może to minie, zobaczymy. Buziaki dla Ciebie Kochana!

  OdpowiedzUsuń