wtorek, 8 maja 2018

Odkurzanie...

Zaglądam na bloga a tu jakieś komentarze typu spam. No to, już tak być nie może, trzeba od czasu do czasu coś dodać, by wiadomo było, że tu jeszcze ktoś żyje i sprząta! :-)))
A więc, co tu mądrego napisać?
Obawiam się, że jedynie potrafię mądrze pomilczeć. :-)
A więc pokażę Wam troszkę co ostatnio porabiałam.
Niech będzie na początek pudełko które powstało z plastykowego pudełka po jogurcie.

No, na początek wystarczy. Zobaczymy czy ktoś jeszcze prócz spamowiczów tutaj zagląda. :-)))

8 komentarzy:

 1. Wiesz Kajko, mało mnie na swoim blogu.Nic już tam nie pokazuję,a co za tym idzie rzadziej zaglądam na inne zapisane blogi. Jednak jak widać czasem zatęsknię 😊. Nowa odsłona plastikowego pudełka wyszła Ci rewelacyjnie. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie, mamy to samo, też mi się nie bardzo chce, a właściwie, bardzo mi się nie chce. Ale jak widać, jak się długo nie zagląda, to się inny panoszą i spamują. Rozumiem na jakiś blogach gdzie dużo ludzi odwiedza, ale tu? Przecież najwięcej tu przeciągu. :-) Jaką więc korzyść mają upychając tutaj adresy jakiś stron, nie kumam. Dlatego czasami coś skrobnę. Na przekór. :-) Eli, dzięki, że zaglądasz! Buziaki!

   Usuń
 2. Kajeczko, fajnie, że pokazałaś to piękne COŚ z niczego! Suuuper!!! I częściej wpadaj, bo ja bardzo lubię Twoje prace!
  Buziaki!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. PETARDA!!! Podoba mi się bardzo, bardzo :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jajo cudne, ale odnoszę wrażenie, że zbyt mocno przejęłaś się tym milczeniem, bo cisza nastała baaaardzo milkliwa... ;))) Uściski serdeczne przesyłam

  OdpowiedzUsuń